Вебсервіс "СОТА"

«СОТА» створювалася для того, щоб Ви могли проводити всі необхідні операції в одному веб-сервісі, тому тут є все необхідне для звітності онлайн та обміну документами.

  • Звітність ЄСВ за новими формами.
  • Звітність у ДФС.
  • Звітність у ДССУ.
  • створення податкових накладних та розрахунків коригування;
  • узгодження документів з контрагентами;
  • обмін ПН та РК з контрагентами;

Замовити рахунок

Бажаєте використовувати веб-сервіс? Заповніть форму для звязку зі спеціалістом.

Про веб сервіс

Переваги роботи у браузері

Працюйте з будь-якого комп’ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!

Досвід на варті якості

«СОТА» – веб-сервіс від лідера ринку та законодавця стандартів у бухгалтерській звітності та документообігу «M.E.Doc». В основі цього революційного рішення – 15-річний досвід роботи у галузі.

Виняткові можливості

Тільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.

Найкраща ціна на ринку

Беззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 17 грн/місяць!

Як почати користуватися «СОТА»?

Для правильної роботи в Веб-сервісі «СОТА» необхідно виконати ряд простих дій. У їх числі установка криптопровайдера, і отримання сертифікатів ключів в сертифікаційному центрі «Україна».

Безпека «СОТА»

Веб-сервіс «СОТА» працює по безпечному каналу передачі даних між клієнтом і сервером. Надійний засіб захисту інформації зашифровує документи перед їх відправкою.Система резервного копіювання забезпечує збереження всіх документів.

Замовити рахунок