fbpx

Норми часу в системі ІС-ПРО

В зв’язку із прийняттям 16.11.2017 Проекту Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів  до “Кодексу законів про працю України” виникає необхідність змінити налаштування календаря в системі ІС-ПРО.

У довіднику Календар (Загальні довідники – Календар) налаштовується табель-календар відповідно до нормативних документів. Результати даного налаштування надалі використовується при формуванні графіків робіт та в модулі Табель обліку робочого часу підсистеми Облік праці та заробітної плати.

  1. Як правильно видалити свято, яке носило постійних характер…
  2. Як правильно добавити нове свято…

В зв’язку із тим, що бувають випадки, коли необхідно перерахувати зарплату за кілька років (причину ми тут не розглядаєм) внесення таких змін мають особливості..

Видалення свята

Наприклад необхідно зробити 2 травня в майбутньому робочим днем. Так як 2 травня не змінювалося з року в рік поле “Рік” не заповнювалось.

Для коректного видалення рекомендуємо відкоригувати поточний запис.

  1. Заповнити поле рік (поставити останній рік дії свята) наприклад 2017
  2. Добавити свято 2 травня за всі роки по яким зберігається історія нарахування заробітної плати в системі ІС-ПРО

В результаті в Календарі не повинно бути свята 2 травня без заповненого поля “Рік”

Створення нового свята

При створення нового свята ми також маємо враховувати те , що у нас мають зберегтися норми часу за минулі роки. Тому  навіть якщо свято носить постійний характер – при додавання свята необхідно заповнювати поле “Рік”. Можна добавити свято на кілька років  вперед…

Добавляємо 25 грудня. Вважаємо, що свято введено в 2017 році…

Для автоматичного перенесення свят, що у році потрапляють на вихідні дні, використовується пункт меню Правка/Розставити перенесення свят.

Якщо якісь дані по перенесенню були додані у календар, використання даного пункту меню приведе до заміни внесених даних.

При відсутності у довіднику внесених свят перенесення не відбувається.

Перевірити правильність можна на закладці “Перенесення дат”

 

, ,