Електронні цифрові підписи ЦСК "Україна"

Акредитований центр сертифікації ключів формує, видає та обслуговує посилені сертифікати ЕЦП: електронні цифрові підписи юридичних осіб та електронні цифрові підписи фізичних осіб.

Електронний цифровий підпис використовується юридичними та фізичними особами як аналог власноручного підпису, що надає електронному документу юридичної сили.

Це стало можливим з 1 січня 2004 року, коли набрав чинності прийнятий Верховною Радою України Закон «Про електронний цифровий підпис». Завдяки йому електронні документи, підписані електронним цифровим підписом набули юридичної чинності.

АЦСК «Україна» надасть безпечну перепустку до цифрового світу!

Ціни на ЕЦП

Сертифікати АЦСК «Україна» можна оформити зручним для Ваc способом:

Візит до крамниці

Для того, щоб отримати ЕЦП юридичних осіб, а також ЕЦП фізичних осіб необхідно завітати у крамницю «Твій час» та надати комплект документів відповідно до Вашого статусу.

Виклик фахівця

У мешканців Житомиру також є можливість викликати фахівця центру у свій офіс. Для виклику спеціаліста в інших містах зв’яжіться, будь-ласка, із Вашим регіональним представництвом.

Автопродовження

Якщо ж Вам необхідно подовжити термін дії сертифікатів, змін у яких не відбулося – це можна зробити безпосередньо з M.E.Doc або СОТА, не збираючи пакет документів та без візиту до крамниці.

Як це працює

Замовити ЕЦП