Лікарняний (самоізоляція)

Лікарняний на період карантину…  Як правильно нарахувати в системі ІС-ПРО

Наказом Міністерства охорони здоров’я України 27 квітня 2020 року № 963  визначено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян .
Відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, страхувальники при формуванні заяви-розрахунку в Додатку 1.1. «І. Матеріальне забезпечення» у колонці 10 повинні вказувати причину непрацездатності «Ізоляція від COVD19 -11»

Налаштування системи ІС-ПРО (для версії 7.11.038)

  1. Завантажити архів із шаблоном звіту “Заява-розрахунок ФСС”.
   1. Необхідно скопіювати файли звіту 377 «Заява-розрахунок ФСС» (R377_008.RPF та R377_008.FPF) із архіву додатку в папку REP серверної частни ISpro.  Звіт формується по меню Реєстр-Звіт-Формування звіту (ALT+F9 ) по відмченому універсальному документу. 
  2. Добавити запис “Ізоляція від COVD19” (код 11) в довідник причин непрацездатності
   1. Управління персоналом- Облік праці та и зарплати-Налаштування-Довідники-Причини непрацездатності:
   2. Реєстр-Створити (Ins)  Код -11.  Найменування- Ізоляція від COVD19
  3. При необхідності створити новий вид оплати лікарняних (не обов’язково)

Внесення лікарняного на час карантину в документі модуля Універсальний документ для подальшого формування «Заяви – розрахунку ФСС» проводиться за стандартною процедурою. Потрібно лише вибрати вірну причину непрацездатності №11 Ізоляція від COVD19 та відсоток 50%.

 

 

 

 

,